Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
84
Strzemieszyce Kościół
kierunek:
Tworzeń Huta Katowice
4
54
5
32
A
6
04
37
A
7
04
54
A
8
19
54
A
9
19
54
A
10
19
54
A
11
19
54
A
12
19
48
A
13
06
54
A
14
27
54
A
15
24
16
09
A
24
54
A
17
14
18
14
19
17
59
20
51
21
38
22
41
B
23
21
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łosień Szkoła
B - Kurs do przystanku Gołonóg Zajezdnia
C - Kurs do przystanku Gołonóg Aleja Piłsudskiego