Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
84
Strzemieszyce Kościół
kierunek:
Tworzeń Huta Katowice
5
14
6
11
7
07
8
07
9
07
10
07
11
07
12
07
13
07
14
11
15
07
16
07
17
07
18
07
19
07
59
20
51
21
38
22
41
B
23
13
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Gołonóg Zajezdnia
C - Kurs do przystanku Gołonóg Aleja Piłsudskiego