Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
87
Miasteczko Śląskie Szkoła
kierunek:
Żyglin Kościół
11
11
12
46
13
14
41
15
36
16
17
18
01
19
20
01
21
22
51
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park