Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
87
Świerklaniec Zajezdnia
kierunek:
Żyglin Kościół
23
06
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park