Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
87
Świerklaniec Zajezdnia
kierunek:
Żyglin Kościół
4
43
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Bibiela Pętla