Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
87
Lasowice
kierunek:
Żyglin Kościół
4
49
5
6
04
48
B
7
8
10
9
09
10
04
52
11
12
04
13
14
54
15
49
16
49
17
49
18
49
19
49
20
21
04
22
34
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park
B - Kurs do przystanku Bibiela Pętla