Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
92
Łagiewniki Różana
kierunek:
Helenka Elzab
7
04
8
9
09
A
10
11
14
12
13
09
14
15
09
16
17
09
A
18
19
14
20
21
14
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Dworzec