Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
92
Łagiewniki Gojny
kierunek:
Chorzów Rynek
5
36
6
35
7
36
8
36
9
10
41
11
41
12
41
13
36
14
36
15
36
16
41
17
41
18
41
19
41
20
31
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy