Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
931
Bieruń Rudnik
kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
4
58
A
5
42
A
6
43
A
7
43
8
23
A
9
23
10
23
A
11
23
A
12
30
A
13
50
A
14
43
A
15
43
16
50
17
25
18
30
19
27
20
34
21
34
A
22
34
23
34
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla