Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
931
Bieruń Rudnik
kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
4
59
A
5
6
7
8
24
A
9
10
24
A
11
24
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla