Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
984
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Strzemieszyce Zakawie Kapliczka
6
33
7
8
9
10
11
12
13
14
22
15
16
19
17
18
19
20
21
22
42
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy