Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
M17
Pogoń Aleja Mireckiego
kierunek:
Bytom Dworzec
5
25
55
6
25
55
7
25
8
25
9
25
10
25
11
25
12
25
13
25
14
25
55
15
25
55
16
25
17
25
18
25
19
24
20
24
21
24
22
24
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy