Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
S1
Częstochowa
kierunek:
Gliwice
3
44
4
24
5
08
37
6
19
52
7
27
8
08
36
9
28
10
48
11
37
12
23
13
32
14
31
15
25
40
16
25
17
03
37
18
45
19
17
20
34
21
39
22
54
E
E - Kurs do przystanku Łazy