Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
S1
Częstochowa Raków
kierunek:
Gliwice
3
49
4
28
5
13
42
6
24
57
7
32
8
12
41
9
33
10
52
11
42
12
27
13
37
14
35
15
30
45
16
30
17
07
41
18
49
19
22
20
38
21
43
22
59
E
E - Kurs do przystanku Łazy