Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
S1
Zawiercie Borowe Pole
kierunek:
Gliwice
4
20
5
10
6
14
7
31
8
44
9
13
10
14
11
28
12
16
13
08
14
09
15
12
16
30
17
39
18
14
19
26
20
05
21
22
22
25
23
33
E
E - Kurs do przystanku Łazy