Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
S1
Zawiercie
kierunek:
Gliwice
3
45
4
25
49
5
15
56
6
20
7
00
38
8
01
52
9
20
10
19
11
34
12
22
13
13
14
16
56
15
19
59
16
35
17
01
44
18
20
19
00
31
20
09
21
28
22
30
23
37
E
E - Kurs do przystanku Łazy