Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T0
Dąb Huta Baildon
kierunek:
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.
0
17
1
2
3
4
48
59
5
14
27
42
57
6
12
27
42
57
7
12
27
42
57
8
12
27
42
57
9
12
27
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
57
17
12
27
42
57
18
12
27
42
57
19
12
27
42
57
20
12
27
42
57
21
12
27
42
57
22
12
27
57
23
10
38
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy