Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T16
Brynów Gawronów
kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
0
05
1
05
2
35
3
4
20
25
40
53
5
10
25
40
55
6
10
25
40
55
7
10
25
40
55
8
10
25
40
55
9
10
25
40
55
10
10
25
40
55
11
10
25
40
55
12
10
25
40
55
13
10
25
40
55
14
10
25
40
55
15
10
25
40
55
16
10
25
40
55
17
10
25
40
55
18
10
25
40
55
19
10
25
40
20
06
36
21
06
36
22
09
36
23
07
25
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy