Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T16
Koszutka Misjonarzy Oblatów
kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
0
52
1
2
22
3
22
A
4
22
A
40
55
5
21
51
6
21
51
7
21
51
8
21
51
9
21
51
10
21
51
11
21
51
12
21
51
13
21
51
14
21
51
15
21
51
16
21
51
17
21
51
18
21
51
19
21
51
20
21
51
21
21
51
A
22
21
51
A
23
12
52
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki