Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Łagiewniki Gojny
kierunek:
Chorzów Rynek
3
56
A
58
4
16
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Lipiny Mijanka