Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Łagiewniki Targowisko
kierunek:
Chorzów Rynek
4
01
A
03
21
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Lipiny Mijanka