Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Chropaczów Osiedle Wiechaczka
kierunek:
Chorzów Rynek
4
22
42
5
10
40
6
10
40
7
10
40
8
10
40
9
10
40
10
10
40
11
10
40
12
10
40
13
10
40
14
10
40
15
10
40
16
10
40
17
10
40
18
10
40
19
10
40
20
10
40
21
10
40
22
10
40
23
15
35
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy