Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
kierunek:
Chorzów Rynek
3
38
A
40
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Lipiny Mijanka