Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Chorzów Dworcowa
kierunek:
Lipiny Mijanka
0
01
B
1
2
3
4
28
52
5
21
51
6
21
51
7
21
51
8
21
51
9
21
51
10
21
51
11
21
51
12
21
51
13
21
51
14
21
51
15
21
51
16
21
51
17
21
51
18
21
51
19
21
51
20
21
51
21
21
51
22
21
51
23
16
B
41
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu