Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Świętochłowice Polna
kierunek:
Lipiny Mijanka
0
15
B
1
2
3
4
42
5
06
36
6
06
36
7
06
36
8
06
36
9
06
36
10
06
36
11
06
36
12
06
36
13
06
36
14
06
36
15
06
36
16
06
36
17
06
36
18
06
36
19
06
36
20
06
36
21
06
36
22
06
36
23
06
30
B
55
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu