Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Świętochłowice Kościół
kierunek:
Lipiny Mijanka
0
13
B
1
2
3
4
40
5
04
34
6
04
34
7
04
34
8
04
34
9
04
34
10
04
34
11
04
34
12
04
34
13
04
34
14
04
34
15
04
34
16
04
34
17
04
34
18
04
34
19
04
34
20
04
34
21
04
34
22
04
34
23
04
28
B
53
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu