Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T21
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Milowice Pętla
1
34
A
2
3
34
A
4
24
5
01
26
B
6
01
31
7
01
31
8
01
31
9
01
31
10
01
31
11
01
31
12
01
31
13
01
31
14
01
31
15
01
31
16
01
31
17
01
31
18
01
31
19
01
31
20
01
31
21
01
31
22
01
31
56
A
23
23
B
34
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Osiedle Zamkowe Pętla
B - Kurs do przystanku Sosnowiec Wspólna