Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T21
Dąbrowa Górnicza Centrum
kierunek:
Milowice Pętla
1
36
A
2
3
36
A
4
26
44
5
03
23
43
6
03
23
43
7
03
23
43
8
03
23
43
9
03
23
43
10
03
23
43
11
03
23
43
12
03
23
43
13
03
23
43
14
03
23
43
15
03
23
43
16
03
23
43
17
03
23
43
18
03
33
41
A
19
03
33
20
03
33
21
03
33
22
03
33
58
A
23
25
B
36
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Osiedle Zamkowe Pętla
B - Kurs do przystanku Sosnowiec Wspólna