Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T21
Dąbrowa Górnicza Centrum
kierunek:
Milowice Pętla
1
36
A
2
3
36
A
4
26
5
03
28
B
6
03
33
7
03
33
8
03
33
9
03
33
10
03
33
11
03
33
12
03
33
13
03
33
14
03
33
15
03
33
16
03
33
17
03
33
18
03
33
19
03
33
20
03
33
21
03
33
22
03
33
58
A
23
25
B
36
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Osiedle Zamkowe Pętla
B - Kurs do przystanku Sosnowiec Wspólna