Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T21
Dąbrowa Górnicza Huta Bankowa
kierunek:
Milowice Pętla
1
38
A
2
3
38
A
4
28
46
5
06
26
46
6
06
26
46
7
06
26
46
8
06
26
46
9
06
26
46
10
06
26
46
11
06
26
46
12
06
26
46
13
06
26
46
14
06
26
46
15
06
26
46
16
06
26
46
17
06
26
46
18
06
36
44
A
19
06
36
20
06
36
21
06
36
22
06
36
23
01
A
27
B
38
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Osiedle Zamkowe Pętla
B - Kurs do przystanku Sosnowiec Wspólna