Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T21
Pogoń Kościół
kierunek:
Milowice Pętla
0
55
1
2
55
3
4
13
16
B
28
48
5
01
06
26
46
6
06
26
46
7
06
26
46
8
06
26
46
9
06
26
46
10
06
26
46
11
06
26
46
12
06
26
46
13
06
26
46
14
06
26
46
15
06
26
46
16
06
26
46
17
06
26
46
18
06
26
56
19
26
56
20
26
56
21
21
26
56
22
26
56
23
25
47
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Sosnowiec Wspólna