Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T21
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Tworzeń Huta Katowice
1
00
2
3
00
4
00
E
10
20
40
59
5
19
39
59
6
19
39
59
7
19
39
59
8
19
39
59
9
19
39
59
10
19
39
59
11
19
39
59
12
19
39
59
13
19
39
59
14
19
39
59
15
19
39
59
16
19
39
59
17
19
39
59
18
19
39
59
C
19
39
20
09
39
21
09
39
22
09
39
54
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Tworzeń Huta Katowice (2)
E - Kurs do przystanku Gołonóg Wiadukt S1 Pętla