Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T21
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Tworzeń Huta Katowice
1
00
2
3
00
4
00
E
20
50
5
19
39
6
09
39
7
09
39
8
09
39
9
09
39
10
09
39
11
09
39
12
09
39
13
09
39
14
09
39
15
09
39
16
09
39
17
09
39
18
09
39
19
09
39
20
09
39
21
09
39
22
09
39
54
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
E - Kurs do przystanku Gołonóg Wiadukt S1 Pętla