Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T22
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Czeladź Dworzec
0
34
A
1
2
3
4
5
09
29
49
6
09
29
49
7
09
29
49
8
09
29
49
9
09
29
49
10
09
29
49
11
09
29
49
12
09
29
49
13
09
29
49
14
09
29
49
15
09
29
49
16
09
29
49
17
09
29
49
18
16
24
A
46
19
16
46
54
A
20
16
46
21
16
46
22
21
41
23
06
A
09
A
49
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Osiedle Zamkowe Pętla