Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T22
Dąbrowa Górnicza Huta Bankowa
kierunek:
Czeladź Dworzec
0
38
A
1
2
3
4
5
21
51
6
21
51
7
21
51
8
21
51
9
21
51
10
21
51
11
21
51
12
21
51
13
21
51
14
21
51
15
21
51
16
21
51
17
21
51
18
21
51
19
21
51
20
21
51
21
21
51
22
26
46
23
10
A
13
A
53
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Osiedle Zamkowe Pętla