Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T3
Mikulczyce Plac Kroczka
kierunek:
Makoszowy Pętla
4
14
54
5
14
34
6
14
34
54
7
14
34
54
8
14
34
54
9
14
34
54
10
14
34
54
11
14
34
54
12
14
34
54
13
14
34
54
14
14
34
54
15
14
34
54
16
14
34
54
17
09
24
54
18
24
54
19
24
54
20
24
54
21
24
54
22
24
59
23
34
A
A - Kurs do przystanku Gliwice Zajezdnia