Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T38
Bytom Powstańców Śląskich
kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
4
54
5
24
39
54
6
09
24
39
54
7
09
24
39
54
8
24
39
54
9
09
24
39
54
10
09
24
39
54
11
24
39
54
12
09
24
39
54
13
09
24
39
54
14
09
24
54
15
09
24
39
54
16
09
24
39
54
17
09
24
39
54
18
09
A
24
54
19
39
20
24
54
21
24
54
22
24
54
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia