Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T38
Dąbrowa Miejska Leśna
kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
18
24
A
19
20
21
22
23
09
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia