Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T38
Stroszek Targowisko
kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
18
31
A
19
20
21
22
23
15
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia