Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T38
Bytom Kościół Św. Trójcy
kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
4
59
5
29
59
6
29
59
7
44
8
29
59
9
27
42
57
10
12
27
42
57
11
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
A
59
17
29
59
18
29
59
19
44
20
29
59
21
29
59
22
29
59
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia