Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T38
Bytom Olimpijska
kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
18
19
A
19
20
21
22
23
04
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia