Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T38
Bytom Plac Sikorskiego
kierunek:
Bytom Powstańców Śląskich
4
41
5
11
41
6
11
41
7
11
56
8
41
9
11
26
41
56
10
11
26
41
56
11
11
41
56
12
11
26
41
56
13
11
26
41
56
14
11
26
41
15
11
26
41
56
16
11
26
41
17
11
41
18
11
41
19
11
56
20
41
21
11
41
22
11
41
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy