Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T38
Bytom Cmentarz Mater Dolorosa
kierunek:
Bytom Powstańców Śląskich
4
49
5
19
34
49
6
04
19
34
49
7
04
19
34
49
8
04
19
49
9
04
19
34
49
10
04
19
34
49
11
04
19
49
12
04
19
34
49
13
04
19
34
49
14
04
19
34
49
15
19
34
49
16
04
19
34
49
17
04
19
34
49
18
04
19
49
19
21
20
01
46
21
16
46
22
16
46
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy