Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
T46
Katowice Rynek (Teatr Śl.)
kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
9
02
A
17
A
10
11
05
A
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki