Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
T46
Brynów Gawronów
kierunek:
Koszutka Słoneczna Pętla
11
46
12
31
13
16
14
01
46
15
31
16
16
17
01
46