Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Brynów Słowików
kierunek:
Chorzów Rynek
0
29
1
2
3
52
4
44
57
5
12
27
42
57
6
12
27
42
57
7
12
27
42
57
8
12
27
42
57
9
12
27
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
57
17
12
27
42
57
18
12
27
42
57
19
12
27
42
57
20
12
27
42
57
21
12
27
42
57
22
12
27
42
59
23
12
29
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy