Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Park Śląski Wesołe Miasteczko
kierunek:
Chorzów Rynek
0
51
1
2
49
3
47
4
14
27
41
53
5
08
23
38
53
6
08
23
38
53
7
08
23
38
53
8
08
23
38
53
9
08
23
38
53
10
08
23
38
53
11
08
23
38
53
12
08
23
38
53
13
08
23
38
53
14
08
23
38
53
15
08
23
38
53
16
08
23
38
53
17
08
23
38
53
18
08
23
38
53
19
08
23
38
53
20
08
23
38
53
21
08
23
38
53
22
08
23
38
53
23
06
21
34
51
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy