Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Dąb Huta Baildon
kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
0
22
A
1
2
21
A
3
21
4
28
43
55
5
11
26
41
56
6
11
26
41
56
7
11
26
41
56
8
11
26
41
56
9
11
26
41
56
10
11
26
41
56
11
11
26
41
56
12
11
26
41
56
13
11
26
41
56
14
11
26
41
56
15
11
26
41
56
16
11
26
41
56
17
11
26
41
56
18
11
26
41
56
19
11
26
41
56
20
11
26
41
56
21
11
26
41
56
22
11
26
41
56
23
13
A
25
42
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki