Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Katowice Stęślickiego
kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
0
24
A
1
2
23
A
3
23
4
30
45
58
5
13
28
43
58
6
13
28
43
58
7
13
28
43
58
8
13
28
43
58
9
13
28
43
58
10
13
28
43
58
11
13
28
43
58
12
13
28
43
58
13
13
28
43
58
14
13
28
43
58
15
13
28
43
58
16
13
28
43
58
17
13
28
43
58
18
13
28
43
58
19
13
28
43
58
20
13
28
43
58
21
13
28
43
58
22
13
28
43
58
23
15
A
27
44
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki