Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Park Śląski Wesołe Miasteczko
kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
0
18
A
1
2
17
A
3
17
4
24
39
51
5
06
21
36
51
6
06
21
36
51
7
06
21
36
51
8
06
21
36
51
9
06
21
36
51
10
06
21
36
51
11
06
21
36
51
12
06
21
36
51
13
06
21
36
51
14
06
21
36
51
15
06
21
36
51
16
06
21
36
51
17
06
21
36
51
18
06
21
36
51
19
06
21
36
51
20
06
21
36
51
21
06
21
36
51
22
06
21
36
51
23
09
A
21
38
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki